~WlodekzGdyni

Dnia 2018-01-19 o godz. 17:23 ~Twardowski napisał(a):
> Widzę że nawet optymiści popełniają tutaj pewien błąd. Ta spółka nie jest budowana na skale Polski ale ma objąć rynkiem cały świat i to co pokazują statystyki pierwszych dni po uruchomieniu aplikacji tak będzie. Już tak jest. Microsoft to gwarancja. Jeśli ciągle będziecie umysłami zawężać sobie przyszłość to nie zobaczycie gdzie już jest ta spółka, jak bardzo daleko zaczyna wystawać poza nasz kraj. Pierwszego dnia było 24000 użytkowników zarejestrowanych. Na koniec stycznia to może być już około 1 mln użytkowników ! Może już jest ???? Szok ??? Możecie być bardzo zadziwieni na koniec miesiąca. Jesli 1 mln użytkowników da zarobić firmie tylko 10 zł miesięcznie, to jest to 120 mln zł rocznie ! Po emisji będzie niecałe 3 mln akcji, czyli ponad 40 zł zysku na akcję. Dla spokojnego wskaźnika c/z =10 kurs moze wynosić 400 zł. Dziwię się naprawdę ludziom którzy dziś sprzedają akcje. Zero szacunku dla swojego portfela. A policzcie sobie jaki zysk wygeneruje ta firma jeśli będzie miała 100-300 mln użytkowników jak np przeciętne podobne światowe aplikacje i systemy. Szok ? Niedowierzanie ??? No to bądźie na to przygotowani !

Dzisiaj Polska a jutro cały świat....kiedyś już coś podobnego słyszałem. A zapytam jeszcze w jaki sposób każdy użytkownik ma dać 10 zł zysku firmie ? a może tylko 1 grosz? Wtedy wyliczona cena akcji to 40 groszy...
Chyba większość to już zrozumiała bo kurs spadł o 25%...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.