~WilkZWallStreet


TAK, CZY SIAK.
JAKA BY NIE BYŁA TA DECYZJA SĄDU, TO ZROBIĄ TU PODBITKĘ NA CO NAJMNIEJ TE CHOĆBY 20 GROSZY.

NA SPÓŁCE ALMA ZROBILI PIĘKNA PODBITKĘ Z 21 GROSZY NA 55 GROSZY, CHOCIAŻ SPÓŁKA JEST BANKRUTEM I BĘDZIE OPUSZCZAŁA PARKIET.
TAM SĄD OFICJALNIE W DNIU 21. LISTOPADA 2017 ROKU OGŁOSIŁ UPADŁOŚĆ, A KURS POSZYBOWAŁ W GÓRĘ Z 21 GROSZY I DO DNIA DZISIEJSZEGO NAWET NIE WRÓCIŁ NA TAMTE UPADŁOŚCIOWE 21 GROSZY, A SPÓŁKA W BAAARDZO POWAŻNYCH TARAPATACH.

OTO LINK DO WSPOMNIANEJ SPÓŁKI NA PROFILU NA BANKIER.PL:
https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ALMA

A TU FACHOWCY.PL DOBRZE PRZĘDĄ, REALIZUJĄ ZAMÓWIENIA KLIENTÓW, ZDOBYWAJĄ WCIĄŻ NOWYCH, IDĄ DO PRZODU.
SIŁĄ RZECZY I SAM KURS BĘDZIE MUSIAŁ IŚĆ DO PRZODU.
TO TYLKO KWESTIA CZASU. :-)

SKORO NA UPADŁYCH SPÓŁKACH ROBIĄ AŻ TAAAAKIE PODBITKI, TO DLACZEGO NA FACHOWCY.PL NIE MIELI BY TEGO ROBIĆ???
NIE MA TEGO ZŁEGO, CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO.

TRZEBA ZBIERAĆ Z RYNKU CO DAJĄ, BO OKAZJE NA ZAWSZE NIE SĄ W CENIE 3-4 GROSZE. :-)

POZDRAWIAM!
WILK Z WALL STREET

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.