Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2018-01-23 o godz. 16:28 ~Mnx napisał(a):
> Widzicie jaka macie slaba pamiec haha pisalem ze sprzedawalem 52-54 strata 24 k zl. Pisalem wielokrotnie i nawet zapamietac nie umiecie ameby haha
...z naganiaczem nie ma sensu dyskutować, wy piszecie biało in będzie pisał czarne i w ten deseń...piał że kupił po 1,5 i sprzedał po 52-54 oraz, że od 1,45 ostrzega przed tymi akcjami...po prostu to się kupy nie trzyma, ktoś kto by kupił po 1,5 i zauważył że jest tu przekręt by natychmiast sprzedał i skończy z tym walorem, a ten trzymał akcje od 1,4 i tak ostrzegał ludzi przed przekrętem by zapomnieć sprzedać swoje akcje, a przypomniało mu się gdy było po 52gr. Sytuacja jest prosta siedzi tu bo mu za to płacą i pisze w kółko historyjki wyssane z palca, a ponieważ ktoś go przyłapał na tym że pisał o tym że sam na tym walorze stracił więc to niostrzożnie potwierdził, a ta jego historyjka niestety nie trzyma się kupy...ale się nie martwcie wymyśli coś nowego...a za niedługo będzie naganiał na wzrosty gdy spekuła się obkupi....