Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ok. Nie wypaliło. Sprzedaje i szukam okazji gdzie indziej.
Wyciagam wnioski z niepowodzen aby uniknac ich na przyszłość.
Wątpie aby ktoras z osób tu piszacych zwrociła się z jakimś pytaniem do spółki z pofatygowaniem sie na walne zgromadzenie nawet nie wspomne.
Nie lekceważe - tez staram się szukać półek, które dadzą zarobić ponadprzecietnie ale zdaje sobie sprawę, że ryzyko na takich spółkach jest większe. Nie wyjdzie - trudno. Szukam dalej.