~Grini

Na podstawie przepisu § 101 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku nie muszą publikować.

Ciekawsze jest to że podadzą wyniki za cały 2017 rok tak wcześnie.
Może warunki kredytu ich do tego zmuszają:
https://www.telko.in/p4-pieniadze-z-ipo-najpierw-na-zmniejszenie-dlugu
Żeby sprostać warunkom umowy kredytowej muszą mieć EBITDA w samym 4Q2017 co najmniej 577 tys zł (biorąc pod uwagę zadłużenie z 30 września 2017). To jest wzrost w porównaniu do 3Q2017 o 16%.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.