pluto85md

O ten, o ten. Tylko nie o ta spolke. A wyglada ze partnerstwo kwitnie. O Netrisk pare danych: 8.8 mln euro przychodow w 2016 i 23% spodziewany wzrost w 2017 czyli do 10.8 mln euro. Rentownosc takiej platformy powinna byc z czasem na poziomie powyzej 20%. Wiec i tak wydaje sie drogo, ale chyba jest potencjal do przeniesienia pomyslu do Polski w najblizszej przyszlosci, udzial w finansowaniu przez BGK ma znaczenie. Nasz rynek ponad 4 razy wiekszy. https://bbj.hu/business/netriskhu-sold-for-eur-56-mln-_143381

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.