~l4

Rano po 3 gr było ponad 20 mln akcji na Kupno.
A nagle wszystko zniknęło i poleciała podaż po 3 gr.

Niezła spekulacja. Zapewne z jednej kieszeni do drugiej.

W spekulacji królują chciwość i strach.
Chciwość pcha do zakupu bo szybka okazja na zarobienie kasy.
Strach, bo spada i trzeba sprzedać.

I pewnie pod to gra ten spekulant.
Z ręki do ręki - tworzy duże obroty. Spycha kurs w dół. U ludzi tworzy się strach i chcą sprzedać coraz niżej.
Aż nagle w pewnym momencie znikną wszystkie zlecenia S i będzie pchał coraz wyżej.

Wtedy zapanuje na rynku chciwość - ludzie będą chcieli kupić coraz wyżej i wyżej, bo kurs będzie uciekał. Na K będzie stało ponad 20 mln akcji. I wtedy w pewnym momencie K zniknie i poleci mocna sprzedaż.

I tak kilka razy, aż spółka przestanie być grana.

Zarobi ten duży spekulant, w reszta straci, bo chciwość spowoduje, że nie wyjdą na czas i zostaną z akcjami jak zawsze.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.