~Spostrzegawczy

Z praktyki wiem, że jak ktoś chce dużo skupić z rynku po taniości, to pisze, ze kurs leci na łeb na szyję.
A jak kurs Biztech ma spadać, gdy widać wyraźnie, ze najwieksze obroty potwierdzające trend wzrostowy są tylko w momentach gdy kurs rośnie. A gdy spada obroty sa ledwo, ledwo. To samo świadczy, ze mamy już skłonność do wzrostu na Biztechu. Korekta dziś sie zakończyła i jutro powinno tu być juz na zielono, ewentualnie w najgorszym przypadku zamknie się jutro też na 26-ciu groszach.

Cały New connect nie bedzie cały czas spadał i lada dzień zacznie zwyżki, bo dane z gospodarki płyną coraz lepsze w Polsce.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.