~ez

Po pierwsze nie ma nowych emisji wiec nie strasz. Po drugie wszystko jest napisane jesli chodzi o obligi, w akcje Bumechu m.in. , z ktorych pewnie teraz wychodzili bo kasa potrzebna byla na to przejecie. No wiesz jesli chodzi o tego prezia to jesli byly by wzrosy na stałe to OD teraz powinno ruszyc, nie mysle o wzrostach na lata bo tutaj takiej polityki nie ma i za tego prezia pewnie nie bedzie co nie znaczy ze w krotkim terminie nie bedzie kilka zlotych za akcje.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.