~BICO

https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/cyfrowy-polsat-oglosil-wezwanie-na-34-24,153,0,2392729.html

Potwierdzenie wcześniejszych doniesień. Solorz ogłosił wezwanie na akcje Netii po cenie o 36 procent wyższej od ceny rynkowej !!!!. bez słupów, zbijania ceny, lewych odpisów na gałęzie działalności które okazały się niezłym strzałem (styreny). Bez rzadnego hejtu na forum próbującego wykorzystać niewiedzę drobnych inwestorów. Wszyscy zadowoleni a myśle że i Solorz nie straci. A taka podobno miał złą opinie....Panie MS skończ Pan wstydu oszczędź !!!! ;)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.