~jack

NO ,niech tam 40 000 sztuk ,bez znaczenia. To jest śmieszna sprawa ,wystarczy że sprzedam część ze swojego pakietu i już ma. Zapewniam Was i daję słowo -NIE DOSTANIE ani 1-akcji poniżej 6 zł. Przy tej kwocie się zastanowię ,chyba że mnie zmusi wykup - wtedy nie mam nic do gadania. Podejrzewam tego osobnika o posiadaniu tych akcji na kogoś innego ,lub rodzinna kontrolka - bez znaczenia. O wszystko możemy go podejrzewać tylko nie o uczciwość i szacunek do Normalnych Inwestorów. Przekręt trwa od 10 -lat. Pozdrawiam wytrwałych i siebie sam bo mało mnie szlak nie trafi.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.