~Gatts

a informacje jakie nie zostały jeszcze ujawnione.
Mi tu wygląda grubo co się szykuje gdyż widocznie w sejfie jakiż ważny projekt był trzymany albo nie tylko jeden ,który został prawie ukończony a nie ujawniony.
Nastąpił konflikt interesów i widocznie osoba ,która miała główny wpływ na kształt tego projektu wyłamała się nie chcąc dopuścić pozostałych w zarządzie musiała w taki a nie inny sposób postąpić a to znaczy ,że ci co pozbywają się akcji musieli zostać usunięci.
Jeżeli będzie to coś związanego z nazwą tej firmy to ja tu widzę grube 20złotych za akcję.
Oj będzie się działo.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.