~Zawiedziony

Taki news !!!!

Obligacje (czyli też odsetki) z naszej serii (mam obligacje serii G) są przecież zabezpieczone, więc nie wchodzą do układu !!!!

Może trzeba zacząć atakować nadzorcę, bo nie powinien blokować ich zapłaty.
Może ktoś wie dlaczego zablokował zapłatę odsetek ???

Ja będę atakował bo jak dla mnie to sporo kasy

Jeśli ktoś chce pomóc podaję link do strony gdzie można uzyskać informacje.
link
Mam nadzieję że ktoś dołączy do mnie w celu wyjaśnienia tej sprawy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.