Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2017-11-07 o godz. 19:03 ~Akcjonariusz napisał(a):
> Jutro dojdzie do ogłupiałych Januszow że ostatni tu fundusz który posiadał 10% wywalił połowę przy sypiacych się świetnych kontraktach. Czyli coś tu ostro śmierdzi w tym biznesie. Ale Janusz e pomimo spadku w miesiąc o 40% uważają że to nic się nie stało. Czyli zanizanie przed odpałem. Janusz łączcie się bo ktoś musi postawić ta tam na kolejne 5%papierow które ma aegon. Ładne podbicie już było teraz nadstawki worki bo poleci w otchłań.
smród jest nie mały
myślę że doszło do najgorszego - ktoś ich wy d ymał w Kazachstanie, jakiś miejscowy oligarcha zerżnie technologię i zabierze wszystko bokunom
jeżeli to jest prawda, to nie muszę pisać co się stanie - bankructwo pewne
powtarzam, to tylko podejrzenia
ale śmierdzi na kilometr
aegon nie ucieka bez powodu, tracąc ponad 30 zł na każdej akcji, czyli ok. 15 mln zł
dramatyczne wydajności w blaszaku w Astanie też nie są przypadkiem, tam jest jakiś kwas