Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A to nie jest przypadkiem tak że M.Sołowow przy pomocy pieniędzy spółki skupi część akcji i umorzy co mu zmniejszy free floot.
Płaci pieniędzmi spółki a interes w tym jego skoro docelowo wycofa z giełdy ,może być za parę dni komunikat ?
przypomnę uchwałę :
b. w kwocie 700.398.237,50 złotych (słownie: siedemset milionów trzysta dziewięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście trzydzieści siedem złotych 50/100) przeznaczyć na kapitał rezerwowy z przeznaczeniem na wypłatę dywidendy, zaliczki na poczet dywidendy lub na nabycie akcji własnych w celu umorzenia (w dyspozycji Zarządu Synthos S.A.).--------------------------------------