Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przypomnę tylko ,że tutaj już potrafiło być 1,36....potem spekuła w szybkim czasie podbiła na 3,40 , a potem....znów szybko znaleźliśmy się poniżej 1,50.... Także , takie uroki giełdy i takie uroki takich spółek :))) Tutaj bez dobrej informacji scenariusz musi być identyczny...innej opcji nie ma.
Jutro już myślę będziemy poniżej 2,00 zł ,a jak wejdzie do obrotu emisja...może być już bardzo kiepsko, delikatnie mówiąc :(( Tego się obawiam. Obym się mylił.
Avanti Miraculum.