~Piotr

Na te obligacje w 2014r zawiązano rezerwę, ktora pomniejszyła tamtejszy zysk więc już dawno jest w cenie.Zysk z uwzgkedniebuem rezerwy wyniósł 1,56 mln.Natomiast odzyskanie tej kasy byloby pozytywnym zaskoczeniem.Na szczęście od tamtej pory Procad w tego rodzaju inwestycje nadwyżek się nie bawi, bo wiadomo, że konikiem jest Centrum Badawczo-Rozwojowe Procad, na które dostali kasę z UE https://www.procad.pl/grupa-procad/projekty-unijne-2/projekt-1-2/

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.