~symbian

Jedna rada Tobik, polska giełda jest specyficzna, rady buffeta się sprawdzają na giełdzie amerykańskiej, bo amerykańska zawsze jest wyżej z hossy na hossę. Japońska np już nie, polska tym bardziej nie.

Ostatnimi czasy buffet w wywiadach odradza kupowanie pojedynczych spółek, poleca kupienie etf-a na indeks sp500, im osoba młodsza tym lepiej, bo przez 30 lat zaliczy kilka cykli i na emeryturę zwielokrotni kapitał, sp500 zawsze pobija szczyt ostatniej hossy- wybierając spółki czyli stock picking takiej gwarancji nie ma, a wręcz ma się dużą szansę stracić. Dla inwestorów obecnie buffet poleca etf-y.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.