Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No nie spodziewałem się, że dojdziemy tutaj przed fuzją do mojej średniej :) a jednak. A myślał człowiek czy nie sprzedać jak było +10%, ale widziało sie już i +15%.. trudno to poczekam.
Zobaczcie co działo się przed zatwierdzeniem informacji o przejęciu PEKAO przez PZU (i PFR gwoli ścisłości). Kurs też mocno ciśnięty był w dół, a potem jak info padło to się zaczęło pięcie w górę.
Z innej beczki, czy myślicie, że VISTULA będzie w najbliższym czasie skłonna do wypłaty dywidend? Pamiętam, że wcześniej jak jakiś bank wyceniał BYTOM i perspektywę, to już coś przebąkiwał, że może za 2017 lub 2018. Jako, że VISTULA przejmuje BYTOM bezgotówkowo, to kasa będzie. A Mazgaj pewnie będzie chciał trochę wyjąć z tego co ostatnio włożył.