Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A gdzie jest napisane że zwiększy swój udział do 90% w ciągu 18 m-cy?
Lock-up faktycznie wpływa stabilizująco na cenę i w ciągu 18 miesięcy nie będzie następnej emisji. I to jest dobra wiadomość.
Jeśli Sztuczkowski będzie bardzo chciał zwiększyć swój udział, to teoretycznie będzie musiał zacząć kupować akcje na GPW i o każdym takim zakupie informować rynek. A wtedy cena może też zacząć iść w górę.