Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wykres w ujeciu tyg. mowi wiele, a obserwowane wskazniki potwierdzaja przypuszczenia
link
Zaczne od ostatniej korekty, która zniosła przeszło 50 proc. poprzedzających ją 18 miesiecznych wzrostów.
Na czwartkowej sesji kupującym udało się doprowadzić do wbicia z obszaru kanału spadkowego - ładna biala swieca na dziennym +19%. Towarzyszył temy zauważalny wzrost wolumenu, wyższy względem średniej z ostatnich 2 miesięcy. W opraciu o wysokośc kanału w jakim porusza sie BOW możemy wyznaczyć potencjalny zasięg wzrostów - jest to poziom 7 - 8 zł. Po drodze mozliwy przystanek na poziomie 5,0 - 5,5 zł,
AD pokazuje że zyski zostaly zrealizowane i ponownie wzrasta zainteresowanie spółką - tym bardziej , że ma bardzo dobre fundamenty i szykuja sie rekordowe zyski a BOW wraca na pozycje lidera w swoim segmencie.
Wskaźniki wspierają kupujących - linia MACD sięgnęła poziomu równowagi, i zbliza sie do przeciecia 2 krzywych, po przekroczeniu którego wzmocni zalecenie kupna. Ponadto na tygodniowym cena wykonała manewr touch and go, dotykajac długim cieniem długoterminową średnią SMA 100, co również ma pozytywny wydźwięk. Jesli dzisiaj sesja zamknie tydzien powyzej 4 mamy solidny młot, ( albo wazke) wskazujacy wzrosty w przyszłym tygodniu. Otwarcie poniedziałkowe z luką tylko potwierdzi prowzrostowy trend.
ale nie uprzedzjmy czas pokaze jak wybral rynek
prosze o komentarze, jak to widzicie?