~Grysik

  • straszyli że nie wybudują jakoś wybudowali
  • straszyli że nie uruchomią jakoś uruchomili
  • gadali że nie będzie produkcji jakaś tam jest

wykonali już wszystkie zaplanowane założenia j.w. jak prawie nasz ukochany RZĄD !!!!
to chyba ??? źle nie będzie Lądek Zr. PEWNY !!!

ps. 
GRYSIK ja zwykle na posterunku !!! nie przegapi żadnego ważnego wydarzenia na ECR , nawet mojego wpisu ,....
chyba dam Ci mój telefon w razie "odpału" może zdążę jeszcze się załapać ???
oczywiście odpalę DOLĘ - jak zarobię ,....

Bolop tak masz rację tak napisałem że straszyli ale napisałem jak ja to widzę ale ale ale są zawsze po drodze różne kwiatki i badyle i zagrożenia

  • straszyli że nie wybudują jakoś wybudowali
  • straszyli że nie uruchomią jakoś uruchomili
  • gadali że nie będzie produkcji jakaś tam jest

w /w moim tekście nie ma NIC tym że JEST DOBRZE ja sierdziłem fakty które ecr podaje na swojej stronie

To, że po przeczytaniu sam twierdzisz, że ,,jak jest tak dobrze jak to opisuje GRYSIK''

to tylko Twoja własna interpretacja mojego tekstu nie oznacza to, że ja tak uważam''

tylko 1 osoba jest w stanie Ci odpowiedzieć czy jest ok ale niestety nie jestem to ja :(

Pamiętaj, że akurat jak mówił nasz wielki poeta elektryk PLUSY są DODATNIE i UJEMNE :):):):):

cała ta sytuacja jest o tyle dziwna, że mimo posiadania produktu nie pokazali znaczącej umowy która mogła by uwiarygodnić ich w oczach inwestorów i tu może jest problem.

kwestia czasu i albo ecr pokaże produkcje albo tego nie zrobi a tego nikt nie wie oprócz p. D.

może maja jakieś pomysły albo mają to gdzieś tego też nie wiemy
gdybyś wiedział to byś był waaren buffett :):):):):

pozdro
Grysik

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.