Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2017-09-29 o godz. 18:21 ~Luz napisał(a):
> To czemu sie interesujesz ta spolka?
Luzak mistrzu spekulacji ;) to że dzisiaj zakupiłeś papier nie oznacza z automatu że stałeś się tu mega inwestorem :))
chcesz wyjść z papiera jak tylko się da najszybciej z jakimś tam zyskiem jak wielu innych podobnych do ciebie spekulantów żyjących od "okazji do okazji" możesz nam powiedzieć ile pi razy drzwi będzie wynosił kurs po odjęciu pp? no bo jako "akcjonariusz" powinieneś to wiedzieć ;))
odnośnie samej aplikacji dla NG w tej chwili żadnego znaczenia ona nie ma będzie ona tylko pretekstem do nagonki ale najpierw musi się pokazać bo dwa obrazki poglądowe ze strony NG jak to powinno wyglądać to chyba jakiś żart chociaż co niektórzy sądzą pewnie że to mg już działa ...;))