~ctg

Powtarzam nie manipulujcie informacjami. To Qumak ma problem (co zresztą widać jaka tam rzeźnia odchodziła i odchodzi) bo Qumak podpisywał umowę a DTP był podwykonawcą. Jest to szemrana sprawa z 2013 roku która zakończyła się ugodą w 2015 ale Qumak wiadomo procesuje się i chce zwalić całość winy a kontrakt Qumaka była na 70 baniek.

Wiadomo że tego co "chce" rzekomo odzyskać i tak nie odzyska a księgowo musi być czysto czyli odpisy i straty. Reszta to bicie piany i pijar. Kapejszyn?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.