~Bokser

Własciciel MOMO - firmy Astra i Momo Properties zamieszany w aferze VAT i zarzymany wraz z innymi 36 osobami ( brak finansowania dla Momo) - brak kasy na paliwo
Stacje nie działają od 1,5 miesiąca - ciemno głucho , brak oświetlenia
Rodzina Pezesa Momo sprzedała swoje akcje jeszcze po 15 groszy.. niedawno
Umowy o dzierżawę wypowiedziane w 4 z 5 lokalizacji
Zdemontowane dystrybutory na stacji w Grodzisku

A ty mówisz wybicie.... no chyba zębów... tylko nie wiadomu komu :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.