~dryf

Tutaj się zgodzę bo czym innym jest pokazywanie błędów i ew. rozwiązań a czym innym zwykły hejt bo trzeba pamiętać, że spółka zatrudnia 140 osób. Gdyby to byli górnicy to pewnie już dawno te 5-6 mln by się znalazło.
Jeżeli RP potrafi w strefie ekonomicznej dofinansować inwestycje kwotami znacznie wyższymi to tutaj też trzeba poszukać rozwiązań bo dobrze by było dla całej gospodarki gdyby ta firma funkcjonowała i wymyślała nowe sprawy dla małych i średnich firm.
Oczywiście trzeb też rozmawiać o błędach. Tutaj słuszna uwaga blogera? że trzeba zrezygnować z przedstawicieli handlowych. Zwolnienie powinno dotyczyć wszystkich a tysiąc wytrącany przez przedstawiciela powinien iść w inwestycje nowych klientów? by zachęcić do przedłużenia umowy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.