Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
"GLG Pharma będąca właścicielem projektu onkologicznego z zastosowaniem wobec potrójnie negatywnego raka piersi (TNBC) – podpisała z Instytutem Przemysłu Organicznego kontrakt na przeprowadzenie badań przedklinicznych w projekcie TNBC"
http://www.parkiet.com/Medycyna-i-zdrowie/308319859-Kiedy-GLG-Pharma-rozpocznie-badania-przedkliniczne.html
Widać, że dużo się dzieje ostatnio! Badania przedkliniczne dla leku w kroplówce i zaraz pewnie ruszą kliniczne dla leku w tabletce.