~Rynek

Tak myślę, zyski raczej ukryte, podatków nie chcą płacić, więc raczej tutaj trzeba patrzyć na rosnące zdolności produkcyjne, park maszynowy i tzw. "przerób". To podstawowe wskaźniki dla potencjalnego inwestora. i jeszcze magazyn, tam pojawiają się spore kwoty 3-4 mln w surowcu w halach! Jak sobie dodasz prawie 8,5 baniek maszyn,urządzeń i gotowych obiektów suszarnianych (już po amortyzacji!!) 3,7 bańki w tarcicy na magazynie, prawie 1 mln gotówki i nieruchomości, które wyceniane są na zero w ksiegach ale tez , i przede wszystkim 8 baniek należności krótkoterminowych to robi się kwota.... nie wierzę w tłumaczenie, że nie ma zysku bo wzrosły koszty materiałowe bo....... tego w sprawozdaniu nie widać!!!! Owszem wzrosły koszty materiałowe o 1,1 mln ale przychody o 6 mln!!!! W sprawozdaniu kryją zyski w REZERWACH!!!!, które wzrosły o 5 mln! to tam są zyski, zresztą widać to po"amerykańsku" po CASHU! Za kwartał ponad 1 mln dodatnich przepływów pomimo inwestycji.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.