~hk

Szyje te piękne ubrania dla kobiet, doskonale zna się na modzie i ją w Polsce kreuje. Prawdziwa kobieta docenia jej kunszt. Robi to dobrze bo jest ciuchy są cenione wśród kobiet. Jak kogoś nie stać na topowe modowe marki zagraniczne po kilka tysięcy to ma tańszą wersję cudeniek. Zdecydowanie tańsze a niczym nei odbiegają od zagranicznych marek znanych na całym świecie. Niekótre projkety o głowę przewyszają. Jest natomiast droższa od zwykłych ciuchowych sklepów. Ale za solidną jakość.

Formalnie jest dostawcą dla Solara. Chyba jedynym (ale głowy nie dam). Ma "korzenie" wrośnięte poniekąd w głównych akcjonariuszy. Razem chyba kręcą ten biznes.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.