~koralina

Dnia 2017-08-20 o godz. 17:30 ~bezbłota napisał(a):
> Dnia 2017-08-20 o godz. 17:01 ~Akcjonariusz napisał(a):
> > Proszę o konstruktywną dyskusję bez obrzucania się błotem.
> > > Są 3 opcje - dalsze wywalanie i spadek kursu, kiszenie się w przedziale 23-24gr do nowego info lub powolny wzrost.
> > >
> > > Ostatnio spadki przed umową z NG zatrzymały się w tym przedziale, nikt już nie chciał wywalać poniżej 23gr czy tak też będzie i tym razem? Wiadomo, że to nie ulica tak uwaliła kurs bo raczej nikt z nas po 500k akcji nie ma, a po tyle się wysypywali jednorazowo. Myślę, że jak przestaną wywalać to kurs będzie powoli rósł, bo obecna wycena wydaje się znacznie zaniżona jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki. Co sądzicie?
>
> odpowiedziałeś sobie sam na pytanie
> zrzucają wciąż spore ilości akcji jak tylko ustawi się odpowiednia ilość na kupnie
> o zaniżeniu ceny nie wypowiadam się cenę kreuje rynek i jak na razie jest mocno niedźwiedzi

jw
tylko tyle bo więcej nie trzeba

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.