Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2017-08-18 o godz. 21:49 ~nowy napisał(a):
> Karolina to mezczyzna ,fajnie ze tu jest spolki na których on jest zawsze rosna ,poznacie go po buhahahaha ,bo rozna ma ksywke na spolkach
nie potrafisz nawet odczytać poprawnie nicka "nowy" ;)) ale detektywie fakt przeoczone zostało to że mam patent na "buhaha" rozszyfrowałeś mnie Sherlocku buhahaha czy ktoś przywiązuje w ogóle wagę do ksywek? to jest dla ciebie meritum zagadnień związanych z daną spółką ? wyznacznikiem do podjęcia decyzji kupna lub sprzedaży? nooooooo to gratulacje !! :)))
no a jak to "nowy" ;)) wygląda w twoim przypadku i to tylko na mgames co ?
https://www.google.pl/search?q=5.172.255.+macro+games+site:www.bankier.pl&ei=NU6YWeDjIoH5auW-lpAK&start=0&sa=N&biw=1366&bih=662
uuuuu bogatą historię tu masz Mr_Xie buhahaha