~Solejuk

 Autor: ~Kwaśny [31.2.110.*] 2017-08-17 08:48
.
Parę słów sprostowania. Nie ma czegoś takiego jak 26 zł Kwaśnego. Papier może osiągnąć ten poziom, ale wcale nie musi i nikt z korzystających z TFE na niego nie czeka. Znający TFE wiedzą co to za poziom. Dzisiaj rysunek w wersji saute - https://invst.ly/4u4n6 Tradycyjnie zobaczymy

To może podaj dla tych co nie znają TFE jakie jest Twoja prognoza , oczekiwania wynikające z analizy TFE odnośnie kursu.
Bo rozumiem że jesteś nastawiony na spadek kursu ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.