Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2017-08-11 o godz. 12:09 ~Moczymordy napisał(a):
> Kiedy podadzą wyniki?
> > Dzienki
Przecież wystarczy rzucić okiem na komunikaty. Zazwyczaj pierwszy komunikat w roku określa kalendarium raportowania. W przypadku Peixin jest o tyle łatwiej, że ta spółka w ogóle publikuje dwa raporty na krzyż na rok :)))
Wyniki za pierwsze półrocze będą, prawdopodobnie, 28 września. Piszę "prawdopodobnie", bo trudno tak na 100% ufać spółce, która wielokrotnie deklaruje, że coś zrobi, a potem tego nie robi (vide obiecane dywidendy czy też ostatni, nieopublikowany, raport kwartalny).