Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
cycu, widze jaki nick taki przekaz...
ja już dawno zapakowany po brzegi, ostatnio dobrałem ze dwa razy i narazie mam komplet.
Te slowa o krolu obrotów wydaje mi sie ze nie sa moje, w kazdym razie jesli sledzisz moje posty to wiesz co uwazam i dlaczego na temat obrotow, a szczytami obecnej sytuacji bym nie nazwał, to że nie ma długo wzrostów to nic nie znaczy, każdy by chciał scianę a na sciane trzeba poczekac, pierwszy pozytywny krok to dopuszczenie akcji, za rogiem wyniki które mogą nawiązac do kontraktu za 16baniek, ja snuje pozytywne prognozy gdyz mam kupiony papier i zycze innym i sobie wzrostow,... a straciles bo sprzedales, nastawiles sie na zarobki skuszony zeszlorocznymi wzrostami, wszedles za pozno jak typowy janusz a pozniej w poplochu wywaliles ewentualnie zle okresliles choryzont a ze gotowki braklo tu musiales sprzedac, takze ja widze blad po twojej stronie bo to ty masz sie dopasowac do spolki a nie spolka do ciebie. ja wszedlem wyzej niz obecna cena ale nastawilem sie na 6 do 24mcy, usrednilem bo zaszla potrzeba i czekam sobie na wzrosty a te przyjda, cierpliwosci...