~tothk2a11

>> Mam 5000 tys akcji,

Wyjaśnienie powyższego zapisu to podstawa. Jak mniemam chodziło ci o to że masz 5 tys. = 5000 akcji (a nie jak sugeruje nieszczęsny zapis 5000 tys = 5 000 000 akcji ).

>> Bo nie bardzo wiem jak to będzie wyglądało z prawem poboru Cormaya. Z tego co czytałam to ma być 0,80 %, ale ja mogę dokupić jeszcze tych praw czy nie. I ile mi się należy tych praw poboru

Emisja nowych akcji Cormey ma na celu zaoferowaniu nowych akcji CORMAY za posiadane akcje Orphee - celem jest zebranie wszystkich akcji z rynku i zdjęcie orphee z giełdy, aby nie ponosić kosztów utrzymania obu spółek na giełdzie. W każdym razie takie były deklaracje.

Odnośnie tego czy sprzedać akcje orphee teraz czy później cormey - to już twoja indywidualna sprawa.

Osobiście inwestuje długoterminowo i wierze że w dłuższej perspektywie CORMAY da zarobić każdemu kto kupił akcje po zmianie Prezesa 2 lata temu. Ja kupowałem pierwsze akcje orphee poniżej 0,90 zł i od tamtej pory tylko dokupuje.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.