Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Zapytam tak z ciekawości ... a na jaką decyzję czekasz i w kwestii czego ... ?
To ZWZA będzie dotyczyło poprzedniego roku operacyjnego, kiedy Spółka przygotowywała się do wejścia na NC ... a Ty czekasz jak co najmniej na decyzję o wypłacie dywidendy ... :-)
Podpiszą kilka papierków, obligatoryjnie wymagających zatwierdzenia przez akcjonariuszy (wykaz projektów uchwał był podany) i ... tyle.