~minimoris

Mogło być lepiej bo w końcu oczekujemy wysokiego wyniku netto po przerwie w ostatnim czasie. Do tego potrzeba poza poprawą kosztową co Zarząd robi od kilku miesięcy uskutecznia i restrukturyzacją(tej efekty było widać za 2016r) , też lepszy topline.  

Nie jestem pewien bo nie ma tego w komentarzu czy te niższe przychody nie sa wynikiem, że w ramach restrukturyzacji optymalizacyjnej zamknęli nierentowne sklepy. Wtedy może być z goła odmienni. Like for like wzrostowy :)

Zakładajac pesymistycznie, że to po prostu spadek na tej samej bazie sklepów to i tak jest szansa na marże netto 5%.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.