Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Skąd wiesz, że bez akcji... są wygadani i bez wątpienia znają się na farmie, budując dodatkowo swój autorytet niczym niekompetentny wykładowca chamstwem i arogancją. Na niektórych to działa - ktoś, komu nie chce się głębiej analizować i weryfikować tego, co panowie wypisują, może się na ich gadkę nabrać... i sprzedać albo przynajmniej nie kupować, co jest najwyraźniej dla panów R&S korzystne.
Swoją drogą wpisy całkiem niezłe dla osób interesujących się technikami manipulacji, chociaż niektóre zagrywki jednak zbyt toporne i prymitywne.