~zzz

walne może być zwołane na żądanie akcjonariusza
podstawowa rzecz to to że forumowym biadoleniem nic nie osiągniemy
potrzebny jest ktoś bardziej zaangażowany w to co by ogarnął ten temat
myśle że każdy już przeszedł kaca w związku z tym oszustwem, bunt i żal minął to czemu by nie zrobić pod górkę ludziom za to odpowiedzialnym
powie ktoś że powinniśmy liczyć się ze stratą bo to giełda, w dodatku nju konekt. moge godzić się ze stratą bo interes nie wypalił, ktoś czegoś nie przewidział, jakieś wydarzenie losowe ale nie jak ktoś mnie w chamski prymitywny sposób z pełną premedytacją oszukał.
dziwie się że są dziesiątki jak nie setki poszkodowanych i jakoś każdy chyba olał tą sprawę.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.