~Swiss

Warte przeczytac.jest duzo rzeczy ,o ktorych juz wie my i pare szczegolow pozwalajacych zrozumiec gdzie lezalo zrodlo stagnacji.
Mniejsze firmy nie majace inzynierow umiejacych opracowac np.przeksztalcania sygnalow analogowych na cyfrowe i odwrotnie,
Wrecz cala droga od od zebrania danych do odczytu wymagala duzej pracy firm kupujacych.
Zmieniono dlategostrategie postanawiajac tworzyc systemy ktore to uwzgledniaja.Splycajac :detektor-wtyczka-wizualizacja i interpretacja odczytu....jasne,ze tak latwiej zdobyc nowych klienow albo duze zamowienia.Dano sobie spokoj z tym co umieja inni.Z kamerami termowizyjnymi.
Klucz do sprzedazy,przekonanie o korzysciach z zastosowan przez edukacje (na tym poziomie skomlikowania to nie zart) a wiec zaproszenie klietow do vigo.Sa efekty.Do ten pory ochychano przez katalogi.przy tylu mozliwych parametrach gubili sie inzynierowie nawet.
Kulisy wejscia na gielde:smaczek przyznano,ze trzeba bylo wykupic sie od tych zasluzonych starszych panow,ktorzy chcieli kupic sobie dzialke pod warzywka i nie mieli juz motywacji.ich prawo

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.