~spolka_1_tygodnia

18 dni do walnego, po dzisiejszym dniu można wywalać akcje zachowując prawo głosu na walnym
jesli chodziło o nie udzielenie absolutorium to właśnie tak to wygląda. Odołać odwołają i moga zrobic emisje akcji z pp bo ktos ten 1 mln zł straty musi pokryć. Wczoraj lekko spadło bo już pewnie przekroczyli nadwyżkę i stwiedzili że i tak maja większość, więc już od wczoraj zaczeli wywalanko. Spółka jednego tygodnia.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.