~kwota

Dnia 2017-06-09 o godz. 10:06 ~qqq napisał(a):
> Ja nie wiem, czy niektórzy na słowo "inwestor" rzucone w jakimkolwiek kontekście reagują jak psy Pawłowa na dzwonek, czy to objaw zbiorowej histerii?
>
> Wytłumaczcie mi, bo nie rozumiem - jest spółka w likwidacji, zadłużona po uszy, bez pomysłu, bez ludzi, bez klientów, dostawców i bez towaru. Ale za to z maksymalnie zepsutą na rynku renomą. W dodatku prezesem - krętaczem.
>
> A wy się łudzicie, że tu się nagle znajdzie ktoś, kto z własnej kieszeni wyłoży ze sto baniek - tak na start - tylko w imię czego?
> Bo co, bo rynek motoryzacyjny jest zarąbiście wielki? To za sto baniek można sobie zbudować przyzwoitą spółkę, od początku do końca i wojować.
>
> Ale na słowo "inwestor" dostajecie jakiegoś obłędu.
> Może mi to ktoś wyjaśnić?

, że prezes krętacz to pełna zgoda, bo niedaleko padło jabłko od jabłoni.
W tej całej historii "restrukturyzacji" po części utajnionej, po części "przejrzyście" jawnej z niejednym "profesjonalnym" podmiotem fota się bratał niszcząc kolejnych drobnych akcjonariuszy.
Ale foty działania "naprawcze" mają się chyba już ku końcowi, chociaż i nie wiadomo, co manipulant jeszcze odtajni (?)!
...jakkolwiek... nastąpi wóz albo przewóz i koniec foty.
PS
za sto baniek na start - pewnie, że można...
ale może można i za pięćdziesiąt (?)  - a nowy inwestor szybko to wyprowadzi...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.