~eleonor

witam, nie jestem biegła w giełdzie, aczkolwiek zbiegiem okoliczności posiadam parę akcji tej firmy. mam dwa pytania: czy jesli propozycje układowe zostały przyjęte przez zgromadzenie wierzycieli to jest równoznaczne z tym, że ABM dogadał się z PKO ? (z tego co mi wiadomo największym wierzycielem) ? Drugie pytanie dotyczy tego czy można gdzieś oficjalnie znaleźć listę wierzycieli przynajmniej tych największych ?

PS. panu który ma zasób słownictwa ograniczający się do 5 słów: sypią z prawej, sypią z lewej i sypią pod leszcza oraz który chce sprzedawać po 11 a odkupywać teraz w momencie wzrostów po 15 z góry dziękuję za odpowiedź.

pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.