~reJol

Jolu, czego tu już nie było i jak nie zachwalano! Jeszcze za poprzedniego prezesa. Same rzeczy super, ultra, och i ach! I wszystko bezkonkurencyjne wobec konkurencji! Kiedyś np. entuzjastycznie rozpisywano się o colorovo, a teraz cisza.
http://www.abcdata.com.pl/_colorovo
Ostatnio jest spory PR o xiaomi, a nawet sklepu nie otwierają. Mi6 może i jest ok, ale d... nie urywa.
http://www.komputerswiat.pl/opinie/urzadzenia/2017/05/xiaomi-mi6.aspx
Kłopot może też być w dystrybucji sprzętu z Windowsem Phone, choć nie wiem, jaki jest jego obecny udział w ofercie ABCDATY.
http://next.gazeta.pl/internet/1,113841,19551099,windows-phone-jest-martwy-sprzedaz-smartfonow-lumia-spada-na.html
http://next.gazeta.pl/next/7,151243,21898755,pamietacie-jeszcze-windows-phone-jego-udzial-w-rynku-trzeba.html#BoxBizLinkImg
Jeśli ABCDATA nie wykaże się nieprzeciętnie dobrymi wynikami sprzedaży i zysku za półrocze, a do tego prognozy zaczną być zagrożone i US nie zakończy kontroli albo okaże się, że jakieś truchło jest w szafie, to ostra jazda na południe dopiero może nastąpić. Nie chcę komentować wpisów Wykresa, ale gość bardzo często trafia w sedno. Mnie też dziwi i niepokoi ten chroniczny brak popytu i długotrwały spadek. Musi być jakiś ważny powód, że trwa to tak długo.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.