Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jaro masz ten sam problem widze co ja z przed paru lat :) za bardzo wierzysz w komunikaty spolek dzis juz wiem ze to normalna zagrywka i IPO na newconnect sluzy wypompowaniu kasy z rynku, duze ceny na poczatku gwarantuja sypanie akcji ktore ktos obejmuje w nominale czyli najczesciej po 10gr :) jako wlasciciel pierwszej i kolejnej serii akcji , nie dawaj im latwo zarobic i nie kupuj pazernie akcji ktorych jeszcze nikt na rynku nie wycenial - papier wszystko przyjmie - nie wierz we wszystko co spolka podaje do wiadomosci patrz na spolki ktore juz zarabiaja i maja zyski i placa dywidendy. Bo chyba nie idzie Ci dobra selekcja start-up'ow takich jak spolki na newconnect, ktore obecnie smigaja powyzej 100zl i 200zl za akcje :) oczywiscie pare lat temu a sa takie spojrz na te najlepsze ktore juz sa na GPW a nie na newconnect :) mowa o tych zwiazanych z produkcja / dystrybucja gier komp i oprogramowania ;) FARM51 , BLOOBER, 11BIT, PLATIGEIMAGE lista byla by dluga ale nie mam czasu na pisanie tu o tym co najlepsze ...bo najgorsze ze nie szukamy jako drobni akcjonariusze :) branzy perspektywicznej w gospodarce, ktora ma wieksze szanse niz inne by generowac ponad-przecietne stopy zwrotu , globalnych branz nie mamy wiele na polu ktorych nasi emitenci mieliby jakis udzial w rynku :) chociaz wiedzmin3 daje rade , pozdr