~ktk

Wycena sugerowałaby, że są problemy. Są czy nie ma? Jest natomiast walka o całkowite przejęcie spółki. Sprawa typowa, że spada kurs. Teraz może być taki oto scenariusz. Wyciągamy jakiegoś trupa, pod tym pretekstem robimy cenę i obroty. Potem rycerz na białym koniu przyjeżdża, uchyla rąbek kapelusza a wy mu grzecznie oddajecie swoje cenne akcje na tzw. wezwaniu. Jakie to banalne, nieprawdaż, ile razy już to ćwiczyliśmy. To już nudne się staje. Słowem wypełnia się kolejny już raz istota tego banana zwanego dla niepoznaki GPW, silny połyka słabego.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.