Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Żywiec w latach 70-tych to było świetne i super dobre piwo a ten smak to pamiętam do dzisiaj.Obecnie to tylko nazwa została,receptura już nie taka,takie siki jak te wszystkie holenderskie piwa.
Byłoby wskazana aby Polacy przejęli pakiet większościowy i wrócili do tego starego żywca tej starej oryginalnej receptury!!!