~nn

do BoB
nie byłem w porozumieniu ale w 2012 miałem plany z kilkoma innymi akcjonariuszami zgłoszenia do sądu rozmawiałem w kumplem z licencją który zajmuje się na zlecenie m,in prokuratury przekretami nawet pisałem o tym na forum inny nick ale ty wtedy byłeś chętny na coś takiego więc nie jesteśmy nowicjuszami choć ja tamten zamiar zaniechałem przez kilka zbiegów ale na szczęście idea nie upadła doszło do w miarę szczesliwego zakończenia ale emisja po stare 14 gr uchwalona dla siebie do dzisiaj mnie złości czy też stanowisko zarządu ws wezwania po 75 gr że to Atrakcyjna cena

mój e.mail nns@op.pl

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.