sakitoru

Obecnie nie widzę perspektyw na większy odwrót.... jakieś nurkowania po wyborach korekty w locie ok, ale wyjscie górą po ostatniej 135, to minimum 240pkt od 2270. czyli 2500 jak nic ;)

A kolega Jason no.... fajnie fajnie macie bardzo mało czasu w trendzie wzrostowym na takie wpisy tak więc korzystaj. I odpowiedz sobie na pytanie po co ktoś zamykał 500 kontraktó na samym fixingu skoro miałby wierzyć w dalsze spadki, gdyby zamykał uciekający byk i nowy gracz wierzył w dalsze spadki lop został by bez zmian. Wy tak prostych rzeczy nie ogarniacie że ręce opadają. Coś tam o Elliocie mruczałeś..... chyba żartujesz że Elliot wskazuje Ci być S.

Nie mówiąc już o matematyce... ale najpierw trzeba znać Elliota aby poprawnie stawiać mate i dlatego też jutro mocno się zdziwisz.;P zwłaszcza jak nie zamknąłeś S ze "zmniejszoną" stratą... bo o zysku nie oszukujmy się nie ma tu mowy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.