Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pierwszy raz czesciowo sie z Toba zgodze, z tych akcji nic dobrego nie bedzie. ARP absolutnie nic nie robi w tej materii a interes pana J nie jest zbieżny z drobnymi inwestorami. On by moze kupil akcje ale po mozliwie najnizszej cenie, jesli w ogóle patrzac na jego interesy. Ja niestety nie widzę dla nas światełka w tunelu.
Odnośnie sadownictwa - reforma pewnie bedzie ale nie po to, żeby usprawnić sądownictwo ale, żeby je sobie podporządkować i rozliczać oponentów wedle swojej miarki. Dodatkowo SN stwierdza ważność wyborów. Inteligentni dopowiedzą sobie resztę.
RN - tak przyszła dobra zmiana, wymienili platfusów na pisuarów, a Ci nawet zarządu nie wymienili. Widać im odpowiada.